Striptizeri Djokoviç, zhvishet në fushë

Ismail Sinani | Saturday, June 22, 2013 |

Serbi Novak Djokovic dhuron spektakël gjatë një ndeshjes kundër bullgarit Grigor Dimitrov, e vlefshme për turneun Boodles në Angli.
Me ndihmën e publikut, të dy tenistët bënë pak striptizëm teksa ndërronin fanellat e tyre. Në fillim ishte serbi dhe pas tij edhe tenisti bullgar, i njohur edhe për lidhjen e tij me rusen Maria Sharapova.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!