Superkupa e Turqisë luhet në Shkup?

Ismail Sinani | Thursday, June 20, 2013 |

Mediat maqedonase shkruajnë sot se ka gjasa të mëdha që finalja e Superkupës së Turqisë mes Fenerbahces dhe Galatasarayt të luhet në Shkup. Derbi i madh i futbollit turk mund të ndërroj destinacion pas situatës së krijuar në Turqi.

Category: , ,

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!