Vdes futbollisti 24 vjeçar kroat

Ismail Sinani | Saturday, June 22, 2013 |

Ka vdekur në moshën 24 vjeçare futbollisti kroat, Alen Pamic. Futbollisti i Istras ka vdekur pas sulmit në zemër. Ish futbollisti i Karlovac, Rijeka, Standard Liege dhe Istra ka vdekur pas sulmit të tretë të zemrës që ka pësuar në vitet e fundit.
Pamic kishte marrë udhëzime nga mjekët për të përfunduar karrierën si futbollist për shkak të problemeve me zemër udhëzim të cilin se kishte respektuar.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!