Yjet e Premier League sfidojnë njëri-tjetrin

Ismail Sinani | Sunday, June 23, 2013 |

Sezoni ka mbaruar por kjo nuk i pengon yjet e Premier League-s të garojnë sërish me njëri-tjetrin. Yje të Manchester si Rio Ferdinand, Robin Van Persie dhe Joe Hart morën pjesë në një kompeticion shumë të veçantë të organizuar nga BT Sport, transmetuesi më i ri i Premier Leagues, ambasadorë të së cilës janë edhe yjet e sipërpërmendur.
Marouane Fellaini nga Everton, Daniel Sturridge nga Liverpool dhe yje të Premier Leagues skoceze Giorgios Samaras, James McPake dhe Lee McCulloch morën pjesë gjithashtu.
“Të futësh topin në kosh” quhej gara dhe ai që ia doli ishte pikërisht portieri i City-t Joe Hart.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!