Fanella e Iscos, më e shitur se ajo e Ronaldos

Ismail Sinani | Tuesday, July 09, 2013 |

Njëra prej fanellave më të preferuara në dyqanet e Bernabeut këtë javë ka qenë ajo e Iscos, gjeniut të Malagas, i cili së fundmi u bë madrilen. Në fakt, fanella e përfaqësuesit U-21 të Spanjës u shit shumë më tepër se ajo e yllit të Real Madridit dhe bashkëlojtarit të tij të ri, Cristiano Ronaldo.
Sigurisht, ky është vetëm fillimi dhe ekziston një eufori tek tifozët ‘Los Blancos’ për përforcimin e ri, pasi llogaritë se cilat fanella janë shitur më së shumti bëhen më vonë.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!