Fabregas me të dashurën e Messit në Ibiza!

Ismail Sinani | Friday, July 05, 2013 |

Cesc Fabregas më në fund gjeti kohë për t’u çlodhur në Ibiza, pas një viti ne mesin e dy bukurosheve .Mesfushori i Barcelonës dhe e dashura e tij Daniella Semaan drejtuan për Ibiza për pak rreze dielli .Fishmedia.info. Dyshja janë fotografuar në det në ishull në brigjet e Spanjës.Por dyshes ju bashkua një fytyrë e njohur, Antonella Roccuzzo e dashura e yllit Lionel Messi-së. Fabregas më të dashuren e tij dhe e dashura e Messit po kalojnë qaste të mira në Ibiza.


Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!