Shaqiri takon Guardiolan, qfarë i tha ?

Ismail Sinani | Friday, July 05, 2013 |

Kosovari Xherdan Shaqiri i është kthyer stërvitjeve. Shaqiri shprehet shumë i kënaqur me takimet e para që ka pasur me Guardiolën.“Ishte shumë mirë, ai flet me lojtarët dëshiron të hyjë në boten e lojtarëve dhe ai ka aftësinë që futbollistëve të tij t`ua mësojë të që di vetë”, tha Shaqiri në një intervistë për televizionin e klubit të Bayern Munichut. Ende nuk është bërë e qartë se a do të jetë Shaqiri titullar te Bayern, deri sa kohen e fundit është përfolur shumë.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!