Aguero përsërit: Nuk dua largimin

Lina's | Sunday, August 25, 2013 |

Sergio Aguero dëshiron që këtë sezon ta fitoj tripletën me Manchester Cityn dhe se nuk e dëshiron largimin nga kjo skuadër. 

''Dy ose tre oferta kanë ardhur për mua, por unë nuk kam qenë i interesuar dhe i kam refuzuar ato''. 

''Dua të qëndroj këtu dhe ta shijoj futbollin. Dua që këtë sezon ta fitoj tripletën me Cityn'', tha sulmuesi i kombëtarës së Argjentinës./veqsport

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!