Deklarata e Lampard pas ndeshjes

Ilir Tërstena | Saturday, August 31, 2013 |

Veterani i Chelseat, Frank Lampard ka folur pas përfundimit të ndeshjes duke theksuar se Chelsea e meritonte ta fitonte trofeun. 

''Meritonim ta fitonim ndeshjen, por ja që fati nuk ishte në anën tonë. Ky është vetëm fillimi i sezonit dhe nuk duhet te zhgënjehemi, ne kemi fituar Europa Leaguen''. 

Lampard për Torres: ''Përformanca e tij ishte e jashtëzakonshme, ai kreu punën e tij dhe shënoi një gol fantastik''./veqsport

Category: ,

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!