Deklarata e Mourinhos pas ndeshjes

Ilir Tërstena | Saturday, August 31, 2013 |

Pas triumfit të Bayern Munchen në Super Kupën e UEFA, është Jose Mourinho ai i cili doli i pari para mediave për të dhënë deklaratë. Mourinho: "Ishte ndeshje e mirë. 

Ata morrën kupën, ndërsa skuadra më e mirë humbi. Fundi i takimit ishte vetëm momenti kur ata na dominuam, ne kishim ndeshjen nën kontrollë gjatë gjithë kohës." 

"Ne edhe me 10 lojtarë luajtëm shumë mirë. Ne lozëm shumë gjatë me një lojtarë më pak dhe mendojë se meritonim më shumë." veqsport

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!