Formacioni europian i javës: 23-25 Gusht

Lina's | Tuesday, August 27, 2013 |

Fundjava e kaluar në botën sportive dhuroi spektakël dhe shumë gola, sidomos në atë Italiane. 

Ne kemi përzgjedhur formacionin europian të javës për datën (23-25 Gusht). 

Formacioni i plotë: Kraft, Maicon, Fonte, Pique, Tiene, Sam, Hamsik, Hernanes, Nainggolan, Toni, Kiessling

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!