Kaka + Ronaldo, ende po funksionon magjia (Video)

Ilir Tërstena | Friday, August 30, 2013 |

Derisa Ribery zgjidhej lojtari më i mirë i vitit UEFA, Real Madrid fitoi miqësoren përballë Deportivo La Coruna, e vlefshme për trofeun Teresa Herrero. 

Me yllin portugez Cristiano Ronaldo në fushë, i cili bojkotoi ceremoninë në Motecarlo, “Los Blancos” fituan pastër 0-4 në Riazor por CR7 nuk shënoi asnjë prej golave.

Dy gola për Ricardo Kaka në minutat 6 dhe 84, Morata 13 dhe Casemiro në të 17-ën, pra 0-3 në 17 minutat e para. Magjika Kaka e Ronaldo ende po funksionin me këtë kombinim deri te super goli. Carlo Ancelottit pas kësaj loje, sduket të harruar Kakan./Fish Media/

Category: ,

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!