Refuzohet oferta e Real Madrid për Pogba

Ilir Tërstena | Friday, August 30, 2013 |

Juventus ka refuzuar ofertën prej 40 milionë euro të Real Madrid për talentin, Paul Pogba.

20-vjeçari shpeshherë e ka përsëritur që nuk e dëshiron largimin nga Torino, por ofertat nuk kanë munguar. 

Përveç Real Madrid, edhe ekipet si PSG dhe Monaco janë të interesuar për Pogban, i cili cilësohet si njëri ndër talentët më të mirë në botë për momentin./veqsport

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!