Lahm: Ishim vetfajtorë për barazimin

Lina's | Wednesday, August 28, 2013 |

Philipp Lahm beson se Bayerni ishte vetfajtorë për barazimin e mbrëmshëm 1:1, ndaj Freiburg. 

''Ne jemi fajtorë për barazimin. Ne pranuam gol në minutat e fundit, por kemi pasur shumë shanse për të shënuar gol'', deklaroi Lahm. 

Bayern është lidere në Bundesligë, pasi ka tubuar 10 pik në 4 ndeshje, e ndjekur nga Dortmund, Leverkusen dhe Mainz të cilën kanë nga 9 pik dhe një ndeshje më pak./veqsport

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!