Tata: Dua që Messi dhe Neymar të luajnë bashkë

Lina's | Wednesday, August 28, 2013 |

Trajneri i ri i Barcelonës, Martino ka treguar se dëshiron t'i shoh Messin dhe Neymar duke luajtur së bashku. 

''Unë dua të i shoh Messin dhe Neymar duke luajtur së bashku, por shpresoj se do bëj gjithçka mirë për çdo lojtar'' ''Ne kemi biseduar me Neymar. 

Ai do të luaj dhe unë dua ta ndihmojë atë'' , tha Martino ./veqsport.com

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!