Lojtari i West Ham i veshë dorëzat në pikë të verës!

Lina's | Sunday, August 25, 2013 |

Ravel Morrison ka habitur të gjithë kur dje luajti me dorëza në pikë të verës. 

Shiu normalisht ishte i pranishëm ,por temperaturat ishin rreth 20 grad dhe nuk ishte nevoja që të mbahen dorëzat. 

Megjithatë lojtari i West Ham nuk i hoqi asnjë sekond gjatë ndeshjes. /veqsport.com

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!