Një super Arsenal drejt Champions League (Video)

Lina's | Wednesday, August 28, 2013 |

Sonte një super Arsenal drejt Champions League. 

Kualifikohet gjiganti anglez Arsenali, për në fazën grupore të Ligës së Kampionëve pas fitores së sotme me rezultat 2-0 kundër Fenerbahçes dhe me rezultat të përgjithshëm 5-0 kalon në fazën grupore.

Arsenali tregoi një lojë fantastike në takimit e sotëm në Londër, ndërsa dy golat u shënuan nga Aaron Ramsey (25’ dhe 72’)./Fish Media/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!