Rooney mund ta vazhdoj kontratën

Lina's | Wednesday, August 28, 2013 |

Wayne Rooney pritet tani edhe ta vazhdoj kontratën me klubin e tij aktual, Manchester United. 

Pirtet që Dijajt e Kuq ta thërrasin sulmuesin anglez për të biseduar rreth kontratës. Pothuajse gjatë gjithë kësaj merkatoje, Rooney ishte lidhur me largimin nga Old Trafford, por 27 vjeçari nuk do largohet dhe gjasat që ai ta vazhdoj kontratën janë maksimale. /veqsport.com

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!