Platini çartet, e shan Ronaldon pa ndal !

Ilir Tërstena | Friday, August 30, 2013 |

Qartet Platini! Mungesa e Cristiano Ronaldos në mbrëmjen Gala dje në Montecarlo, ku Franck Ribery u shpall “Lojtari i Viti UEFA”, ka nxehur jo pak presidentin e qeverisë europiane të futbollit Michel Platini. 

Një prej bashkëpunëtorëve të tij më të afërt ka thënë për spanjollen “AS” se numri një i UEFA-s nuk e ka kontrolluar dot gjuhën dhe të sharat në drejtim të Ronaldos. “Nuk mund të numëronte deri në dhjetë, por vazhdoi të prishte gojën për një kohë të gjatë, ai vetëm ka sharë”, ka thënë burimi për gazetën. 

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!