VIDEO: Super Napoli vazhdon me fitore

Ilir Tërstena | Saturday, August 31, 2013 |

Skuadra e Benitez ka regjistruar edhe fitoren e dytë në Serie A, ku si skuadrë mysafire e Chievos doli fituese me rezultat 2-4.

Për Napolitanët golat u shënuan 2 nga Hamsik, dhe dy tjerë nga dy ish anëtarët e Real Madridit, Callejon dhe Gonzalo Higuain.

Për vendasit i shënoi dy gola ish anëtari i Milanit Andrea Paloschi, të dy në pjesën e parë të takimit./veqsport

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!