A shënoi Sturridge me dorë? (Video)

Ilir Tërstena | Monday, September 30, 2013 | 0 Komente

Liverpooli festoi dje për rikthimin e Luis Suarezit dhe për fitoren ndaj Sunderlandit me rezultat 3-1. Ylli uruguaian shënoi dy gola, ndërsa një e shtoi Daniel Sturridge. 

Por, nëse e shohim përsëritjen e xhirimeve, vërejmë se sulmuesi anglez nuk ka shënuar gol të rregullt. Duket se ish futbollisti i Chelseat ka shënuar me bërryl. Por, a ishte gol i rrezullt ai i Sturridget, vlerësojeni vet. /Fish Media/ 

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...