Ancelotti: Nuk po nga mungon Özil

Ilir Tërstena | Thursday, September 26, 2013 | 0 Komente

Carlo Ancelotti ka theksuar se skuadrës së tij nuk po i mungon ylli i ri i Arsenalit, Mesut Özil.

''Ai është lojtar i madh me kualitete të mrekullueshme , por në dy ndeshjet e fundit kemi luajtur pa atë dhe nuk kemi pasur probleme të realizojmë gola''
''Skuadra është e fort në repartin ofanziv edhe pa Özil'', tha Ancelotti ./veqsport.com

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...