Wenger krenarë me djelmoshat e rinjë

Ilir Tërstena | Thursday, September 26, 2013 | 0 Komente

Arsene Wenger ndjehet mjaft krenarë me fitoren e Arsenalit duke marrë parasysh se skuadra u paraqit me shumë lojtarë të ri.

''Unë jam krenarë, pasi kemi luajtur me shumë lojtarë të rinjë.

Ata treguan jo vetëm që janë lojtarë të mirë, por gjithashtu se ata mund të luftojnë gjithashtu'' ''Mua më intereson më shumë ndeshja dhe djemtë treguan se mund të luajnë ashtu siç dua'', u shpreh francezi.

Wenger u shpreh i lumtur edhe me paraqitjen e Bendtner duke marrë parasysh se ai nuk ka luajtur me Gunners për 767 ditë ./veqsport.com

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...