Pique bën shaka me Realin, i'a kthen Arbeloa !

Ilir Tërstena | Thursday, September 26, 2013 | 0 Komente

Mund të themi se dje pas ndeshjes, Elche 1-2 Real Madrid kishte disa ''përleshje'' nëpërmjet rrjetit social Twitter.

Dy protagonistët kryesor kësaj rradhe ishin Arbeloa dhe Gerrard Pique.

Mbrojtësi i Barcelonës shkroi gjatë ndeshjes së Los Blancos: ''Duke shikuar një film komedi në Canal + La Liga. Është gjithmonë bukur në këtë kohë''.

Pas fitores atij i'a ktheu Arbeloa: '' Shumë i lumtur me tre pikët e reja. Jam i lumtur që disa njerëz refuzuan teatrin për kinema, kjo është e bukur''. /veqsport.com

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...