Deklarata e parë e Ozil si lojtar i Arsenalit

Lina's | Tuesday, September 03, 2013 |

Pas transferimit rekord tek skuadra e Arsenalit nga Real Madridi, Ozil ka shkruar në rrjetin social Facebook. "Të dashur fansa të Real Madridit, Ju faleminderit për tre vitet fantastike që mi dhuruat në Madrid.

Momentent e mija tek Real Madridi ishin unike dhe shumë speciale për mua. Nganjëherë gjërat ndryshojnë shumë shpejtë.

Unë e lash Real Madridin dhe ju dëshiroj ju gjitha të mirat së bashku me skuadrën e Madridit. Tani jam gati të filloj një kapitull të ri me klubin tim të ri. THE GUNNERS."/veqsport

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!