Wenger ka disa fjalë për Mesut Ozil

Lina's | Tuesday, September 03, 2013 |

Pas transferimit rekord prej 50 milion eurove të Ozil, Arsene Wenger ka gjetur disa fjalë për ta lavdëruar turko-gjermanin.

"Ai [Ozil] është një lojtar fantastik me kualitete të konfirmuara si me klubin ashtu edhe me kombëtaren." "Ne e kemi përcjellur atë tash e një kohë të gjatë.

Ai i përgjigjet kualiteteve të Arsenalit dhe ne arritëm ta rrëmbejmë atë."/veqsport

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!