Bale kundër Serbisë nuk mund të luaj 90 minuta !

Ilir Tërstena | Tuesday, September 03, 2013 |

Trajneri i Wales , Chris Coleman pranon se super sulmuesi i Realit, Gareth Bale nuk është i aftë për të luajtur 90 minuta në kualifikueset e Kupës së Botës ,kundër Maqedonisë dhe Serbisë, por është lojtar shpresëdhënës dhe më i shtrenjtë në botë ,transmeton Fishmedia.info. 24-vjeçari fluturoi përsëri në Kardif të hënën në mbrëmje, për ta ndihmuar kombëtaren, pasi që shpalosi për tifozët fanellën e Real Madridit në Santiago Bernabeu .Coleman është i kënaqur që ka ni lojtar si Bale, në dispozicion./Fish Media/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!