E fundit, Nani vazhdon kontratën me United

Ilir Tërstena | Thursday, September 05, 2013 |

Manchester United e ka konfirmuar se portugezi Nani e ka vazhduar kontratën me djajt e kuq, Manchester United. Skuadra e David Moyes e ka konfirmuar se Nani e ka vazhduar kontratën me Manchester United edhe për 5 vite të tjera.

Gjatë merkatos së verës, portugezi u lidh me shumë skuadra, megjithatë United arriti ta mbajë atë dhe tani i ofron atij kontratë të re./veqsport

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!