Ronaldo: Neymar do mësoj nga Messi

Lina's | Wednesday, September 04, 2013 |

Legjenda e futbollit brazilian, por edhe botëror, Ronaldo beson se bashkëkombasi i tij Neymar do mësoj nga Messi te Barcelona. 

''Ne jemi duke folur për Messin dhe Cristianon ende, pasi Neymar duhet të presë'' ''Ai është ende i ri dhe do mësoj nga Messi, pastaj do bëhet një nga më të mirët'', tha fenomeni brazilian./ veqsport.com

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!