Haye i lënduar, anulon ndeshjen me Tyson

Ilir Tërstena | Tuesday, September 24, 2013 | 0 Komente

Ndeshja e shumë pritur e boksimit profesional mes David Haye dhe Tyson Fury është anuluar.

Kjo pasi Haye duket se ka prerë vetullën e tij për qepjen e së cilës janë nevojitur 6 pej.

Anulimin e ndeshjes e cila do zhvillohet më 28 shtator e ka konfirmuar vetë boksieri me një komunikatë zyrtare ./veqsport.com

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...