Martino: Iniesta është simboli ynë

Ilir Tërstena | Monday, September 30, 2013 | 0 Komente

Trajneri i Barcelonës, Tata Martino ka deklaruar se Iniesta është simboli i Barcelonës dhe se ai është lojtarë fantastik. ''Në çdo ekip ka disa lojtarë që janë simboli i klubit, Initesta është për Barcelonën'', deklaroi trajneri. ''Unë mendoj se është logjike që ai ta zgjas kontratën e tij, të gjithë duam që ai të jetë ende pjesë e Barcelonës''./veqsport

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...