Messi u mundua ta imitojë Ronaldon, por ja si dështoi (Video)

Ilir Tërstena | Wednesday, September 25, 2013 | 0 KomenteLionel Messi u mundua ta imitojë Cristiano Ronaldon, duke shënuar gol me thembër, në ndeshjen me Real Sociedadin, por dështoi. Ylli argjentinas e mori një top nga e djathta nga Dani Alves dhe tentoi ta realizonte një gol ekzibicional, por gjuajtjen e tij të lehtë e priti portieri mysafir.

Më pas, Messi tentoi të shënonte ashtu siç e ka specialitet, por çuditërisht nuk ia doli nga një pozitë që rrallë dështon. /Fish Media/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...