Zyrtare: Ibra vazhdon kontratën me PSG

Ilir Tërstena | Wednesday, September 25, 2013 | 0 Komente

Suedezi dëshiron të luaj deri në fund të karrierës me skuadrën Franceze ndërsa skuadra e tij i ka plotësuar dëshirën duke ia vazhduar kontratën.

Paris Saint-Germain e ka konfirmuar se Zlatan Ibrahimovic e ka vazhduar kontratën edhe për një vit dhe do të qëndrojë në Francë të paktën deri më 2016.

Ibra u shpreh mjaft i kënaqur dhe është gati t'i jap ende skuadrës së tij./veqsport

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...