Paulinho, gol në stilin ‘kung-fu’ (Video)

Ilir Tërstena | Wednesday, September 25, 2013 | 0 Komente

Ylli brazilian Paulinho po shkëlqen në fanellën e Tottenhamit. Mesfushori ofanziv realizoi një gol të rrallë sonte, në ndeshje ndaj Aston Villas, e vlefshme për Capital One Cup. Ai e mori një kros nga e majtë dhe shënoi në stilin ‘kung-fu’, duke mos i dhënë shans portierit vendës të reagojë. Gola të tillë di të shënojë vetëm Zlatan Ibrahimovic. /Fish Media/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...