Podolski e ka fanellën për Ozil: Mirë se vjen vëlla

Ilir Tërstena | Tuesday, September 03, 2013 |

Mesut Ozil ka qenë i mirëpritur zyrtarisht te Arsenali. Kjo ardhje më së shumti e gëzoi bashkëlojtarin e kombëtares Podolski. Lojtari ka shprehur emocionet e tij për Ozil në Instragram: ‘AHA! Mirë se vjen vlla! Pra, Jam i lumtur që jemi bashk Mesut, te AFC dhe ne mund të luajnë së bashku në klub’shkruan bashklojtari i tij Podolski. Ozil ka përfunduar £ 42.5million në Emirates Stadium , duke nënshkruar një kontratë pesë-vjeçare.Ozil do të shpresojnë për të bërë debutimin e tij kundër Sunderland , por Podolski nuk do ti bashkohet në fushë, pas lëndimit.Sipas njoftimeve, ai do të jetë jashtë për tre muaj të paktën./Fish Media/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!