Agger e godet tifozin, i kërkon falje dhe ia dhuron fanellën (Video)

Ilir Tërstena | Thursday, October 10, 2013 | 0 Komente

Daniel Agger është treguar mjaft human, gjatë një stërvitjeje me përfaqësuesen daneze. Mbrojtësi i Liverpoolit e goditi pa qëllim një tifoz të ekipit të tij, me ç’rast shkoi i kërkoi falje dhe më pas ia dhuroi fanellën e tij. Tifozi u bë i famshëm në internet pas këtij rasti dhe u intervistua nga mediat daneze. /Fish Media/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...