Benzema drejt largimit nga Bernabeu

Ilir Tërstena | Sunday, October 06, 2013 | 0 Komente

Real Madridi duket se ka vendosur që ta lejojë largimin e Karim Benzemas nga Santiago Bernabeu.
Paraqitjet e dobëta të sulmuesit francez këtë edicion, kanë bërë që drejtuesit e Los Blancos të interesohen për një sulmues tjetër.
Raportohet se shefat e Realit u kanë thënë përfaqësuesve të futbollistit që të gjejnë një klub që paguan 20 milionë euro.
Sipas The People, Arsenali dhe Chelsea janë të interesuar ta paguajnë këtë shumë. /Telegrafi/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...