Casillas: Jemi shumë afër kualifikimit

Ilir Tërstena | Thursday, October 24, 2013 | 0 Komente

Kapiteni i Real Madridit, Iker Casillas është i ngazëllyer me fitoren e Ligës së Kampionëve ndaj Juventusit.

“Ne kemi bërë një hap të madh drejt kualifikimit për në rundin e ardhshëm. Nuk ishte e lehtë, edhe pse ata kishin dhjetë lojtarë për pjesën e dytë”.
“Ne kemi nëntë pikë nga tre ndeshje dhe tash do të shkojmë në Torino me idenë së paku të mos pësojmë, që do të jetë një rezultat i mirë dhe që na dërgon neve në rundin e ardhshëm”.
“Pjesa e parë ishte shumë ndryshe nga pjesa e dytë, dhe mendoj se pasi Pirlo dhe Llorente u larguan, ata disi vetëm pritnin të shohin çfarë do të ndodhë”, ka thënë Casillas. /Telegrafi/ 

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...