Çfarë derbi, Muntari shënoi pas vetëm 18 sekondash (Video)

Ilir Tërstena | Monday, October 07, 2013 | 0 Komente

Derbi italian ndërmjet Juventusit dhe Milanit ka nisur në mënyrë të furishme. Rossonerët kanë kaluar në avantazh në mënyrë të pabesueshme pas vetëm 20 sekondash lojë. Në fakt, pas një bashkëveprimi të shkëlqyeshëm të disa lojtarëve, topi arriti deri tek mesfushori ganez Sulley Muntari, që në mënyrë të çuditshme me të djathtën e qoi topin në rrjetë. Më vonë, Andrea Pirlo nga faulli i barazoi shifrat në 1-1, me të cilin rezultat përfundoi edhe pjesa e parë. /Fish Media/ 

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...