Çka humb Webo, s’do ta besoni! (Video)

Lina's | Tuesday, October 15, 2013 | 0 Komente

Futbollisti kamerunas Webo ka qenë protagonist i një prej huqjeve më të mëdha në histori të futbollit. Në fakt, ish futbollisti i Leganés, Osasuna e Mallorca, dështoi nga 2 metra edhe pse e kishte portën zbrazët, pas një harkimi nga e djathta të Samuel Eto’o, në ndeshje ndaj Tunizisë, e vlefshme për kualifikimet në Botërorin 2014. Webo nuk u besoi as vet syve dhe ia mohoi fitoren Kamerunit, pasi ndeshja përfundoi pa gola, 0-0. /Fish Media/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...