Davids problematik, e godet me bërryl kundërshtarin (Video)

Lina's | Monday, October 14, 2013 | 0 Komente

Edgar Davids vazhdon të shkaktojë probleme. Futbollisti holandez, i cili luan dhe e kryen rolin e trajnerit në ekipin Barnet, ka qenë protagonist i një incidenti të ndodhur në ndeshje me Wrexham. ‘Pitbulli’ e humbi kontrollin dhe e goditi kundërshtarin Steven Wright me bërryl në fytyrë, duke i shkaktuar gjakderdhje, ndërsa më pas të dy u ndëshkuan me karton të kuq. Davids luajti në qendër të mesfushës dhe e mbante në fanellë numrin 1, ndërsa i qëroi hesapet me ish mbrojtësin e Liverpoolit, i cili u habit kur e mori të kuqin. /Fish Media/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...