Ronaldinho, a mundesh ta bësh këtë? (Video)

Ilir Tërstena | Wednesday, October 09, 2013 | 0 Komente

Falcao e sfidon Ronaldinhon. Nuk po flasim për sulmuesin e Monacos, por bashkëkombësin e ‘Dinhos’, i cili është mbret i futsallit. Falcao e ka shënuar një gol të jashtëzakonshëm duke gjuajtur nga prapa portës në stilin ‘Rabona’, duke ia kujtuar ish futbollistit të Barcelonës dhe Milanit se ka edhe më të fortë. Ronaldinho kishte realizuar gol në stërvitje nga prapa portës, por goli i Falcaos është vërtet impresionues. Shijojeni këtë kryevepër. /Fish Media/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...