Scolari: Naymar i gatshëm për Korenë

Ilir Tërstena | Friday, October 11, 2013 | 0 Komente

Trajneri i Brazilit, Luiz Felipe Scolari, ka konfirmuar se Neymar është i gatshëm të luajë në miqësoren ndaj Koresë së Jugut që zhvillohet nesër.
Sulmuesi i Barcelonës është rikuperuar nga dëmtimi i lehtë që morri të enjten dhe do të jetë në dispozicion të trajnerit.

“Neymar është rikuperuar plotësisht. Nuk do të ketë problem që ai të startojë nesër”, ka siguruar Scolari. /Telegrafi/ 

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...