Upss, kujdes ku e fut dorën! (Video)

Korab Ahmeti | Saturday, November 09, 2013 | 0 Komente

Kamerat shpesh herë xhirojnë skena kurioze në shkallët e stadiumit, por në Meksikë ka ndodhur më shumë se kaq, transmeton Asport.com. I mërzitur nga ndeshja mes Monarcas dhe Atlas, një tifoz e ka parë të arsyeshme që ta prek gjoksin e të dashurës së tij. E gjithë kjo u transmetua direkt në TV. /Fish Media/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...