Xherdan Shaqiri, mashkulli i vitit 2013

Korab Ahmeti | Friday, November 08, 2013 | 0 Komente

Magazina e njohur e showbizit “GQ” e ka vlerësuar futbollistin kosovar Xherdan Shaqiri si mashkullin e vitit 2013. Këtë çmim “GQ” iu ka ndarë dy futbollistëve, Xherdan Shaqirit dhe Claudio Pizarros. Shaqiri është shprehur shumë i lumtur me këtë çmim. “Nuk e kam pritur këtë çmim. Për mua është një befasi e mirë për të cilën i jam falënderues të gjithëve”, ka thënë Shaqiri.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...