Eric Abidal dhe Yaya Toure me grip të derrit

dardanmiftari | Saturday, November 21, 2009 | 0 Komente

Eric Abidal Një lajm jo i mirë vjen për Barcelonën pasi që raportohet se mbrojtësi i Barcelonës Eric Abidal vuan nga gripi i derrit H1N1 dhe se këtij ju bashkangjit dhe Yaya Toure.
Blaugranët tani konfirmojnë se mesfushori i Bregut Të Fildishtë e ka kontraktuar virusin nga kolegu i tij, duke thënë se lojtarët ishin shprehur se nuk ndjeheshin mirë.
Gripi i derrit H1N1 e ka goditur fuqishëm La Ligan javëve të fundi, me trajnerin e Athletico Madridit Quique Sanchez Flores dhe shumë lojtarë të Ossasunas të infektuar me virusin.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...