Valencia blen Sergio Canales

dardanmiftari | Tuesday, August 07, 2012 | 0 Komente

Valencia ka nënshkruar kontratë të përhershme me mesfushorin e Real Madridit, Sergio Canales.

I riu ka qenë i huazuar te Los Che dhe aktualisht është duke u rikuperuar nga lëndimi në gju.

Megjithatë, Valencia tash ka harxhuar 8 milionë euro për të nënshkruar kontratë të përhershme me Canales.

Mesfushori ka nënshkruar marrëveshje të re deri në vitin 2017.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...