Allegri: Të mos shikojmë prapa

dardanmiftari | Tuesday, August 07, 2012 | 0 Komente

Trajneri i Milanit, Massimiliano Allegri, ka porositur tifozët e klubit të mos shikojnë prapa.

Tifozët janë të zemëruar me largimin e Zlatan Ibrahimovic dhe Thiago Silva drejt PSG vetëm disa javë pasi ata konfirmuar qëndrimin e tyre në San Siro.

“Është e pavlerë të shikojmë prapa tash. Ne do të ndryshojmë stilin e lojës dhe do të shikojmë përpara. Ne të gjithë kemi më shumë përgjegjësi mbi supe tash. Mendoj se skuadra do të përforcohet, pasi disa lojtarë do të arrijnë këtë verë”, ka deklaruar Allegri.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...