Kjo është Barca, spo i intereson harta

Unknown | Tuesday, November 20, 2012 |


Jo vetëm në Spanjë Barcelona po bën kërdi. As temperaturat e ftohta dhe terreni sintetik në Rusi nuk e pengojnë këtë skuadër për të shënuar fitore bindëse.
Barcelona mposhti Spartak Moskën në Rusi me rezultat 3 me 0.Lionel Messi ishte përsëri figura kryesore e ndeshjes pasi që shënoj 2 gola në këtë përballje.
Të parin e shënoj Daniel Alves në minutën e 16. Dhjetë minuta më vonë Leo Messi shënoi për 2 me 0. Në minutën e 39 Messi realizoi për rezultatin përfundimtar në këtë ndeshje, 3 me 0 për Barcelonën. /Indeksonline/ 

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!