Rooney rikthehet ndaj QPR-së

Edw | Saturday, November 24, 2012 |

Sulmuesi i Anglisë, Wayne Rooney, do të rikthehet në formacionin startues të Manchester United kur gjiganti anglez të takohet me QPR-në në Old Trafford të shtunën.

Rooney është lënë jashtë fushave pasi vuajti nga tonsilitisi dhe duket se ai do të jetë më në fund i gatshëm për ekipin e tij në ndeshjen e radhës në Ligën Premier.

“Rooney është i gatshëm. Ai ka vuatjur nga tonsilitisi dhe së fundmi ka stërvitur, tani është mirë”, ka thënë Ferguson.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!